#instalikes (!)

Sosyal medyada beğenerek takip ettiğim hesapları burada tanıtacağımdan bahsetmiştim. Bu, bu kategorideki ikinci yazım. Yine instagram hesapları olacak bahsettiklerim. İlki için buraya tıklayabilirsiniz.

Bugün iki hesabımız var. Birincisi;

@takaziskas: En sevdiğim anne instagramı. Birkaç sıcak mail dışında hiç tanışmamış da olsak, ‘Anne olursam bu konuda ben de aynı böyle yapardım/yapmalıyım/yapacağım.’ dediğim çok yanı var. Ve yazdığı her şeyde de çok samimi. Cümleler klavyesinden değil direkt kalbinden sanki. Fotoğrafları insanda çocuk olup yorganların içine kıvrılma isteği uyandırıyor. Çok da güzel şeyler örüyor. Tatlı kıskançlıklarım olmuyor değil. Hüner başka şey.

IMG_20150910_131925@whyilovenewyorkcity: Henüz hiç ülke sınırlarından taşamamış, dünyanın birçok yerini deli gibi görmek isteyen, ama yakın zamanda o en özel yerin New York’a ait olduğunu fark eden biri olarak, bu hesabın adı ile beni çekmeye yeterdi ya da hakkında yazmama ❤ Siz bunun üzerine muazzam fotoğraflar, tutkuyla yaşanmış/anlatılmış hayat hikayeleri ekleyin.
Kurucusu Eljay Aguillo olan bu foto-belgeselin aynı ismi taşıyan bir de bloğu var: wilnyc.com

Görüşmek üzere!


betulun91@hotmail.com

Instagram: @betulls_

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s